Dane kontaktowe i kilka słów o mnie

Obecnie pracuje na stanowisku programisty w firmie Fakt Dystrybucja Sp. z o.o. - [nie ma to nic wspólnego z gazetą o tej samej nazwie :)]. Programowanie to nie tylko mój zawód ale również życiowa pasja - próbuje swoich sił w różnych technologiach i językach - aktualnie poznaje tajniki programowania aplikacji mobilnych dla systemu Android. Poza tym posiadam certyfikat PRINCE2 Foundation w zakresie zarządzania projektami.

Jeśli chodzi o inne pasje to w wolnych chwilach poza zdobywaniem szczytów i zwiedzaniem Polski (oraz Europy) pomagam Najlepszej Dziewczynie Świata (w skrócie NDŚ) w rozkręcaniu hodowli jeży afrykańskich - więcej będzie można przeczytać mam nadzieję już niedługo. Zbieranie materiałów na stronę jest w trakcie :). Lubię również żeglować oraz pływać kajakami - w przyszłości może dodam stosowny dział do strony o tej tematyce - póki co - powoli zbieram materiały.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku, na kierunku Informatyka gdzie zdobyłem tytuł inżyniera. Obecnie studiuję Informatykę na Politechnice Gdańskiej na wydziale ETI - po ukończeniu tych studiów będę legitymował się tytułem magistra :).

Gdybyś chciał się ze mną skontaktować - zapraszam:
możesz wysłać maila: bogumil.cenian@gmail.com
lub zadzwonić: +48 793 05 26 26

Ostatnie wpisy
image
Październik 05, 2012

Operacje na plikach - cześć pierwsza zapis do pliku

image
Wrzesień 20, 2012

Trzy Korony, 982 m.n.p.m., Pieniny

image
Wrzesień 20, 2012

Mechanizm dziedziczenia - czyli podstawy programowania obiektowego