Podróże

Jedną z największych moich pasji jest podróżowanie. Niestety nie mam na to tyle czasu ile chciałbym poświecić ale w wolnych chwilach staram się spędzać możliwe dużo czasu odwiedzając nowe miejsca.

Lubię też stawiać sobie cele – łatwiej mi się wtedy zmobilizować w związku z tym, trochę ponad dwa lata temu postanowiłem, że zdobędę Koronę Gór Polskich. Większość szczytów co prawda zaliczyłem już wcześniej – ale postanowiłem wymazać to z pamięci i zdobyć je od początku. Szczyt po szczycie. Wybrałem opracowanie Korony Gór Polskich zawierające nie tylko najwyższe szczyty ale również szczyty, które są charakterystyczne, ponieważ np. są jedynym większym wzniesieniem w okolicy.
Pokaż listę

W kolejnych postach będę starał się opisywać wyprawy na poszczególne szczyty. Poza wyprawami górskimi mam też kilka innych ciekawych wypraw i pomysłów ale o tym to może później :).

Wszystkie posty z kategorii podróże:

Wrzesień 20, 2012

Trzy Korony to chyba najbardziej rozpoznawalny szczyt Pienin. Licząca 982 m.n.p.m. góra jest najwyższą w Pieninach Środkowych (w całych Pieninach wyższa jest gór...

image
Sierpień 28, 2012

Świnica – to szczyt liczący 2301 m.n.p.m. Wyprawa na Świnicę to moim zdaniem obowiązkowy punkt wyprawy w Tatry dla każdego, kto ma doświadczenie w chodzeniu po ...

image
Ostatnie wpisy
image
Październik 05, 2012

Operacje na plikach - cześć pierwsza zapis do pliku

image
Wrzesień 20, 2012

Trzy Korony, 982 m.n.p.m., Pieniny

image
Wrzesień 20, 2012

Mechanizm dziedziczenia - czyli podstawy programowania obiektowego